Skip to main content

MOBA Kontakt :: Ta kontakt med oss

VI FINNS HÄR FÖR DIG!

Vi på Moba Swedens support jobbar dagligen för att underlätta vardagen för dig. 

Vi installerar, svarar på frågor, servar system och kopplar lätt upp oss till din maskin via vår fjärrsupport. En knapptryckning på skärmen och vi kan koppla upp oss mot ditt system och hjälpa dig utan att behöva åka ut på plats. Vilket sparar både tid och pengar för dig och ditt företag. Smart helt enkelt.

Patrik Larsson
plarsson@moba.de

Janne Almkvist
jalmkvist@moba.de

Mikael Saxin
msaxin@moba.de

Martin Rönngren
mronngren@moba.de

Eddy Thörnqvist
ethornqvist@moba.de

Simon Wikberg
swikberg@moba.de

Niclas Sundin
nsundin@moba.de

Denial Hosic
dhosic@moba.de

Jyrki Kiprianoff
jkiprianoff@moba.de

Malin Svensson
msvensson@moba.de

GÅR DU I KÖPTANKAR?

Vi på Moba Sweden hjälper dig att skräddarsy det bästa systemet för just dina behov. Vill du bara veta lite mer om våra system, hyra för en kortare period eller kanske boka en demonstration på plats. Tveka inte att höra av dig vi finns från norr till söder.

Mikael Sohlin
msohlin@moba.de

Peter Tjärnberg
ptjarnberg@moba.de

Patrik Larsson
plarsson@moba.de

Fredrik Johnsson
fjohnsson@moba.de


HUVUDKONTOR

MOBA Sweden

Hantverksvägen 3
861 36 Timrå
+46 020 20 30 25

VD

Andreas Quarfordt

aquarfordt©moba.de

OPERATIV CHEF

Patrik Wallgren

pwallgren©moba.de

MOBA Twitter Timeline

MOBA Nyhetsbrev

Prenumerera på vårt nyhetsbrev och få de senaste nyheterna inom maskinstyrning och så klart de hetaste erbjudandena.

Company* Last Name* Email* * indicates required

MOBA Social Channels